Home / Oyun / 2019 Yılının En Çok Beklenen 6 Bilgisayar Oyunu

2019 Yılının En Çok Beklenen 6 Bilgisayar Oyunu

Merhaba arkadaşlar bu yıl için beklediğimiz en sağlam oyunları Xbox ve PS4 için çıkarıyorlar yan hevesimiz kursağımızda kaldı. Fakat 2019 için umutlu bekleyişlerimiz var. 2019 yılı için en çok beklenenlerden 6 bilgisayar oyununu sizler için hazırladık. Bunlar neymiş bir görelim.

1. The Division 2

Bir önceki oyunun developeri olan Massive Entertainment, ikinci oyunun da developeri olacak. Massive Entertainment’a Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest ve Ubisoft Shanghai tarafından da destek verilecek olması aslında projenin büyüklüğünü de bizlere gösteriyor diyebiliriz.

2. Anthem

EA ekibi, bu gizemli aksiyon oyununun 2019 ile 2020 seneleri arasında çıkacağını düşünüyor. Tabii bir aksilik olmazsa. Oyunun ana geliştiricisi olan Blake Jorgensen, bu gizemli aksiyon oyununun oynanış mekanikleri hakkında da oldukça iddialı konuştu ve daha önce hiçbir oyuncunun böyle bir oynanış görmediğini dile getirdi.

3. Control

Oyunun çıkış tarihi tahminen 2019 diye biliniyor. Remedy’nin en başarılı oyunu olacağını düşünüyorum zaten traileri izledikten sonra sizde muhtemelen benimle aynı görüşe sahip olacaksınız

4. Metro Exodus

Oyun grafiklerini  alt üst eden bir oyun geliyor. İzlediğiniz gibi zaten muhteşem grafiklere sahip bir oyun bir çok kişinin şimdiden sistemini yükselteceğini düşünüyorum.

5. Mount & Blade 2: Bannerlord

7 senedir beklenen oyunun artık çıkması yönünde bu sene de umutlar yüksek. Oyuncular, ‘Skyrim’den Bu Yana En İddialı Sandbox RPG” olarak tanımlanan Bannerlord’u her şeye rağmen beklemeye devam ediyor.

6. Doom Eternal

Doom Eternal‘ın oynanış videosu 10 Ağustos’ta Dallas’taki QuakeCon‘da yayınlanacak. Çıkış tarihi henüz açıkanmayan oyunun fragmanını sizlerle paylaştık.

Hakkında Nurullah Çelebi

4 yorumlar.

  1. Teşekkürler 🙂

  2. Teşekkür ederim , ben en çok bannerlord u bekliyorum herkesin beklediği gibi 😀

  3. Teşekkürler Metro Exedusu bekliyordum

  4. Bannerlordaki Asabi Atn

    Banner Lord Çıkasıya 1 At Aldım Beee Hll Olsun Kardeşlerim Benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir