Home / Genel / Sevgililer Gününde Alınabilecek Hediyeler

Sevgililer Gününde Alınabilecek Hediyeler

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi sevgililer günü yaklaşıyor. Şuanda bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen 14 şubatta sevgilinizle ne yapacağınız konusunda kararsız kalmışsınızdır.

Bir çok çift için 14 Şubat Sevgililer günü sevdikleri ile iyi zaman geçirmek, onları mutlu etmek ve minik bir sürpriz yapıp sevdiği insanı gülümsetmek için bir vesile… Tabii bu tarz özel günlerin alışveriş sektörü tarafınca ele geçirildiği eleştirisi de yapılıyor. Bunda doğruluk payı olsa dünya çağında sevgililer için özel birgün olmasında bir sakınca yok. Kaldı ki bugünde pahalı bir hediye almak veya büyük bir etkinlik yapmak da mecburi değil. Nitekim Sevgililer Günü’nde içten ve samimi, minik bir sürpriz zaten sevgilinizi çok mutlu edecektir. Peki bu sürpriz ne olabilir? Sevgililer Günü armağanları denince akla neler geliyor? Armağan seçimi konusunda birazcık yardım isterseniz sizin çeşitli armağan önerilerinden oluşan bir klavuz hazırladık.

Kadına Alınabilecek Hediyeler

Akıllı Telefon

Evet, ilk sırada akıllı telefon var. Lakin kadınlar için akıllı telefonların değişik kriterleri mevcut. Öyle pat diye gidip gövde gösterisi yapar gibi en pahalısını almayacaksınız. Öncelikli olarak alacağınız telefonun kesinlikle çift kamerası olmalı. Bilindiği üzere kadınlar fotoğraf çekilmeyi sever. Ve kesinlikle ön kamerası da çok iyi fotoğraf çekmeli. Büyük ihtimalle ilk fotoğrafı sizinle çekilecektir. O yüzden leş gibi bir kamera ile rezil olmayın derim. Bir de olasıysa pembe ve tonlarında bir renge sahip olsun. Bilindiği üzere şu aralar pembe telefonlar bayanlar arasında revaçta.

Bakım Seti

Kadınlar bakımlı olmayı sever. Bilindiği üzere şu aralar piyasada pek çok markanın, sayısız bakım seti ürünü var. Bu kadınların hoşuna gidebilecek bir armağan. Ancak bu arada sizi sevgilinizden ayırabilecek bir ihtimali de taşıyor. Keza karşınızdaki kişi “sen bana ne demek istiyorsun” deyip hediyenizi başınıza da çalabilir. O yüzden partneriniz ile aranızdaki ilişkiye göre bu hediyeye karar vermeniz gerekiyor.

Çiçek

Aslında ne alırsanız alın, kesinlikle çiçek almanız gerekiyor. Çiçek, savaştaki lider birlikler gibi bir şey. Veyahut ana yemek öncesinde atıştırılan ara sıcak gibi. O olmadan da olur lakin zor olur. Kadınlar nedense çiçeğe ayrı bir ehemmiyet veriyorlar. Siz siz olun, dünyaları da alsanız bir bukle gül almayı sakın savsaklamayın. Ters takdirde servet döküp almış olduğunuz diğer armağanların hiç bir değeri kalmayacaktır. Gün gelecektir, bu hatanız “bana bir çiçek dahi almamıştın” lafı ile yüzünüze vurulacaktır. iPhone X bile alsanız onun esamesi okunmaz. Fakat alınmayan bir çiçek hiçbir zaman unutulmaz.

Pırlanta

Kadınlar pahalı armağanlardan her vakit büyük haz duymuşlardır. Bilhassa bir takım kadınlar pahalı armağan olsunda ne olursa olsun mantığı içindedirler. Bu yüzden hem bütçenizi çok sarsmıyacak hemde çok şık bir armağan olan tektaş yüzükler ikinci sırada yerini alıyor.

Bu kadarlık yeter buraya yazamayacağım kadar çok hediye çeşidi var fakat kadınlar için önemli derecede olanlardan birkaç tanesini yazdım buraya. Bazıları için ise bir tebessüm bir çift güzel söz bile yeterlidir. Şimdi sıra geldi erkeklere alınacak hediyelere.

Erkeğe Alınabilecek Hediye

Kol Saati

Eğer aksesuar kullanmayı ve saat takmayı seven bir sevgiliniz varsa kol saati onun için en uygun hediye olabilir. Bunu biraz daha ileriye taşıyıp saatin içine fotoğrafınızı koyup veya adınızı yazdırabilirsiniz.

Zippo

Eğer sigara kullanıyorsa ucuz dandik çakmaklardan sıkılmış olabilir. Ona havalı bir zippo hediye edebilirsiniz.

El İşi

Eğer kendi emeğinizle birşeyler yapmak istiyorsanız atkı, bere, eldiven vs. örebilirsiniz bu hediyeler satın alacaklarınızdan daha değerli olacaktır bence.

Hakkında Nurullah Çelebi

DİĞER YAZILAR

YKS sonuçları açıklandı mı? YKS ne zaman açıklanır?

Geçtiğimiz günlerde iki milyon öğrencinin yarıştığı YKS sınavı geride kaldı. Heyecanlı bir senelik sınav maratonu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir